1 0 3000 0 300 120 30 https://blog.hersey724.com 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Covid-19 ve Evden Sipariş

Covid-19 ve Evden Siparişin Önemi

Koronavirüs etkisiyle daha da artan her şey 7/24 hizmetimiz sayesinde sosyal teması en aza indiriyoruz. En tehlikeli alanlardan bir tanesi olan bakkal, market ve büfeler birçok kişinin aynı ürüne defalarca dokunmasına neden olmaktadır.

Bu duruma maruz kalmamak için her şey 7/24 mobil uygulamamızı indirerek siparişlerinizi verebilir ve bu tehlikeli ortamlardan uzak kalabilirsiniz. Evden siparişin önemi bu süreçte büyük bir değere sahiptir. Risk ortamlarını yok etmek için sizlerde uygulamamızdan yararlanarak tek tık kolaylığı ile tüm market ihtiyaçlarınızı ayağınıza kadar getirtebilirsiniz.

Kullanıcılarımızın market ihtiyaçlarınız büyük bir özen içerisinde yerine getirirken hijyen kurallarına maksimum seviyede uyuyoruz. 7/24 hizmet esasına dayalı olarak ihtiyaçlarınızı dur durak bilmeksizin karşılıyor, artan taleplere en hızlı şekilde karşılık vermenin olağan üstü gayretini vermeye devam ediyoruz.

Sizin için en özel şekilde hijyen koşullarını sağlayarak özel paketleme işlemlerimiz ile teslimatlarınızı 30 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Sıfır temas ilkesiyle yola çıktığımız bu uygulama sayesinde para alışverişi yapmaksızın tek tık kolaylığı ile ödeme ayrıcalığından da yaralanmış olabilirsiniz.

Güvenilir gıdaya en hızlı şekilde ulaşmanın en kestirme yolu her şey 7/24 uygulamasından geçmektedir. Tercihe ettiğiniz markaya ait tüm ürünleri sizler için özenle alır, getirebiliriz.

Firma olarak en başta kişisel hijyenimize dikkat ediyor, sizler için teslim aldığımız tüm ürünleri, dezenfekte edilmiş Ambalajlar içerisinde teslim ediyoruz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmamak için ve evdeyken ihtiyaç duyduğunuz tüm siparişleriniz için her şey 7/24 ekibi olarak yanı başınızda olmaya devam ediyoruz. Her şey sizin için, her şey sizin sağlığı için.

Her Şey 7/24
Önceki Yazı
Her Şey 7/24 İle Z...
Sonraki Yazı
7/24 Kuşadası Mark...
0 Yorumlar
Yanıt Bırakın