1 0 3000 0 300 120 30 https://blog.hersey724.com 960 0
site-mobile-logo
site-logo

Her Şey 7/24 İle Zaman Senin!

Artık ihtiyaçlarınız için boşa zaman harcamaya son! Her Şey 7/24 ile zaman senin!

Artık ihtiyaçlarınız için boşa zaman harcamaya son! Her Şey 7/24 ile zaman senin!

Hayat boyu temel ihtiyaçlarımızı elde etmek için yaşar, çalışırız, gerekli olan parayı kazanır ve ihtiyaçlarımızı satın alırken harcarız. Tüm bunlar olmazsa olmaz hayat gereklilikleri iken o temel ihtiyaçları almak için harcadığımız zaman tamamen israftır, fazla enerji kaybıdır.

 Eğer ihtiyaçlarınızı giderecek paranız varsa gerisi teferruattır. Her Şey 7/24 ile artık market raflarının hepsi senin, iste gelsin, sana ise tüketmesi ve kullanması kalsın.

 Market ihtiyaçlarınız arasında bulunan ekmek, su, bebek bezi, temizlik ürünleri, şemsiye veya  hayvan mamaları gibi pek çok farklı ürünü sizler için alıp getiren Her Şey 7/24 mobil uygulaması ile zaman size kalıyor.

Oluşan ihtiyaçlarınız için ortaya çıkan gidip-gelme zamanı günlük-haftalık-aylık hatta yıllık bazda incelendiğinde azımsanmayacak bir zamanın boşa gittiği gözlemlenmektedir. Bu sebeple bırakın boşa giden zaman size kalsın, Her Şey 7/24 sizin için bu işlemleri halletsin.

Siz sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmeye, yarım kalan işlerinizi tamamlamaya yada anın keyfini sürmeye odaklanın. Her Şey 7/24 mobil uygulamasını indirin, rahat edin.

Her Şey 7/24
Sonraki Yazı
Covid-19 ve Evden Si...
0 Yorumlar
Yanıt Bırakın